Reference klientů

Na mé měnící sedačce už hodně klientů pozměnilo nepotřebné vnitřní programy z minulosti, aby mohla přijít lehkost, spokojenost, sebeláska atd., nebo i miminko. Tady je jen malý výčet některých z nich:

Dobrý den Peťo,
chtěla bych Vám touto cestou moc poděkovat za to, co všechno jste se mnou dokázala udělat. To nejlepší rozhodnutí v mém životě bylo Vás kontaktovat. Když jsem hledala v Přerově psychologa, zaujalo mě, že se zaměřujete na oblast psychosomatickou a mezi těmi všemi možnostmi bylo i problémy s početím, měla jsem jasno, že chci vyzkoušet i tuto možnost, jelikož jsme se s manželem už několik let snažili o dítě i cestou IVF. A i když jsem po Vás chtěla, abyste mi pomohla vyrovnat se s tím, že nemůžu otěhotnět, tak jste přesně věděla, co po Vás chci. A kdykoliv jsem měla problém, vždycky jste pro mě měla logické vysvětlení mého daného problému, ať už se to týkalo čehokoliv. Nikdy nezapomenu na ten povznášejíci pocit úlevy, když jsem vyřešila problém, který mě tížil už od puberty, tak lehká jsem snad nikdy nebyla. A ten pocit štěstí… něco neuvěřitelného… a nikdy by mě ani ve snu nenapadlo, že již v dětstvi si vytváříme bloky, které nám v dospělosti způsobují problémy.
A jaké pak bylo pro mě milé překvapení o měsíc později, když jsem zjistila, že jsem těhotná… Peťo, bez Vaší pomoci bych nikdy nedošla až tam, kde jsem nyní… děkuji za to, že jste a pomáháte nám všem, co seberou veškerou odvahu a chtějí se svým životem něco udělat a né se neustále trápit a litovat…
Janíčková Petra, březen 2021


Víc jak před rokem jsem se začala cítit zvláštně, měla jsem strach ze všeho kolem sebe, strach ze smrti, nespavost, motání hlavy, stres, úzkost a přišlo mi, že se dusím. Nikomu jsem své pocity neřekla a uzavřela jsem se před světem, i když jsem se na venek chovala stále stejně jako předtím. Tyto pocity mě obklopovaly několik měsíců a nevěděla jsem, jestli to někdy přestane. Hlavou mi i probleskla myšlenka, že pokud to takhle půjde dál a nepřestane to, budu to muset ukončit sama. Naštěstí jsem si stále opakovala, že se nemám tak špatně, mám báječnou rodinu, přítele a práci. Nakonec si všiml mého nepřítomného pohledu můj přítel a zeptal se mě, co mě trápí a byl by rád kdybych se mu svěřila. Vše jsem mu řekla a byl zaskočený. Sám mi poradil, ať vyhledám odbornou pomoc. V tu chvíli, co jsem se mu svěřila, skoro vše ze mě spadlo a bylo mi lépe, takže jsem nakonec žádnou odbornou pomoc nevyhledala.
Bohužel se tyto pocity v menší míře opět vrátili, tak jsem se rozhodla vyhledat odbornou pomoc a náhodně jsem přes internet našla kontakt na Mgr. Petru Kolaříkovou. Domluvily jsme se na termínu a než jsem k paní Kolaříkové přišla, měla jsem velice smíšené pocity a vůbec jsem nevěděla, jak takové sezení bude probíhat. Už po prvním sezení jsem se cítila o trochu lépe a líbila se mi metoda, kterou paní Kolaříková při sezeních používá. Už mám za sebou několik sezení a cítím se líp a líp a věřím, že postupem času všechny ty špatné pocity zmizí.

Chtěla bych Vám ze srdce poděkovat za Váš čas, že jste mě naučila se mít ráda taková, jaká jsem a pomohla jste mi pochopit některé věci, z kterých jsem měla strach a zbytečně jsem se stresovala.  Těším se na další setkání s Vámi.

S pozdravem
 
Denisa, prosinec 2019

Dobrý den paní Petro,
jsem moc ráda, že jsem se rozhodla Vás navštívit. Prošla jsem si krizí a Vy jste mi pomohla najít cestu ven. Jsem Vám moc vděčná. Metodu všem doporučuji, stojí za to to zkusit. Člověk se naučí na problémy dívat z jiných stran. Ještě jednou děkuji.
Pavla, duben 2016


…do teď jsem měla pocit, že nedělám nic jiného, než hledám pocit spokojenosti, ačkoliv rozumově jsem si zdůvodňovala, že mám vlastně všechno, děti, vnuky, manžela, dobrou práci, hezký dům… optimismus se někde vytratil … a události, které mně potkaly – v rozmezí 18 měsíců tři autonehody (dvě nehody se staly mně, jedna těžká nehoda v blízké rodině). Do toho jsem dlouhodobě měla pocit, že jsem na všechno sama, nikdo, ani manžel mně nepodpoří. Vše zapadalo do hesla „Co tě nezabije, to tě posílí“ – a tady jsem si už nebyla jistá, jestli to není případ, který mně zabije.

Rozhodla jsem se vyhledat pomoc odborníka a náhodně jsem přes internet našla kontakt na Mgr. Petru Kolaříkovou. Telefonicky jsem se objednala a na schůzku jsem šla se smíšenými pocity, nejsem člověk, který se svěřuje se svými problémy, nedokázala jsem si představit, co bude.

Už po 1. sezení jsem se cítila lépe, zjistila jsem, že všechno souvisí se vším, že jsou tady nevyřešené problémy z dětství, že ty tři nehody – o kterých jsem si myslela, že jsem se s nimi vnitřně vyrovnala – jsem vyřešené neměla. U paní Petry se postupně vše srovnalo. EFT metoda mně pomohla a dál na sobě pracuji – přijímám se taková jaká jsem, nehody, které jsem prožila – mám zpracované – netrápím se. Zlepšil se i můj vztah s rodiči (hlavně s maminkou) a pocity, že se mně manžel nevěnuje, jak já bych potřebovala – nemám, manžel je příjemný pracovitý muž a jsem ráda, že jsem právě s ním.

Petro děkuji za Váš čas. Metodu doporučuji všem, je důležité mít se ráda a uvědomovat si, kde je smysl života.

Eva, únor 2015


Dobrý večer, paní Petro,

děkuji Vám, jste skvělá. Ten okamžik, kdy jsem sebrala všechnu odvahu a objednala se k Vám na konzultaci, bylo jedno z nejlepších a nejdůležitějších rozhodnutí mého života. Když jsem se k Vám telefonicky objednala na první konzultaci, cítila jsem na jedné straně úlevu, že jsem našla někoho, komu se můžu svěřit. Na straně druhé jsem cítila nejistotu a strach ze setkání, protože jsem vycházela pouze z informací, které jsem našla na Vašich internetových stránkách. Tyto pocity ale byly zbytečné. Na konzultacích jsme pečlivě rozebíraly citlivé okamžiky z mého dětství a věnovaly se všem pocitům, které jsem při vzpomínání prožívala. Hodně pro mě znamenalo, jak jste mě hned od začátku přijala a já se Vám dokázala svěřit s trápením, které jsem do té doby neměla odvahu nikomu říct. Čas našeho sezení vždy tak příjemně uplynul a vždy jsem od Vás odcházela nabitá novou energií a s úžasným pocitem lehkosti. Naráz jsem se začala sama od sebe usmívat, což u mě okolí dlouho nevidělo.
   Díky metodám, které jste mě naučila používat, snáze bojuji se svými strachy a černými myšlenkami, které mě před setkáním s Vámi trápily nepřetržitě a byly už tak tíživé, že jsem nevěděla, jak dál. Dnes se cítím silnější a na každou změnu v mém životě se už nedívám jako na tragédii, ale jako na výzvu. 🙂
   Nebyla jsem zvyklá na to, cítit se dobře. Bála jsem se, že když se teď budu cítit šťastná, vzápětí přijde něco, co mě srazí na kolena a většinou to tak do setkání s Vámi fungovalo. Proto jsem žila v neustálém napětí, nejistotě a strachu. Měla jsem tendence vyhýbat se lidem i rodině. Nechtěla jsem se s nikým bavit, nechtěla jsem o ničem rozhodovat. Neměla jsem čas ani chuť řešit nějaké „blbosti“ každodenního života, měla jsem hlavu plně zaměstnanou svými strachy. Bylo to jako kolotoč, který pomalu a neustále přidával rychlost a nešlo z něj vystoupit. Až díky Vám, paní Petro, jsem ho dokázala zastavit. Už po prvním sezení přišlo zlepšení a je to čím dál lepší. Byla jsem najednou překvapená, nad kolika věcmi jsem schopna přemýšlet a hlavně dospět k nějakému závěru. Zjistila jsem, že blbost byla trápit se těmi strachy a konečně jsem se dostala k tomu řešit důležité věci svého života. Začala jsem se zase mezi lidmi cítit dobře a hlavně jsem začala více komunikovat se svým okolím. Obrovské zlepšení nastalo v mém vztahu s rodiči. Hlavně k tátovi, který byl od dětství velkou autoritou. Jeho jednání a výkyvy nálad mnohokrát způsobily, že jsem se ho jako malá strašně bála. V dospělosti jsem pak bojovala s pocity nenávisti a vzápětí nato viny za tu nenávist. Dnes jsem ŠŤASTNÁ. Mám milující rodiče, se kterými je mi nádherně a jsem ráda za každou chvíli strávenou s nimi!! 🙂
   Moc jste pomohla mé sebedůvěře a nízkému sebevědomí, které jsem měla od dětství. Jako mávnutím kouzelného proutku zmizela moje zbrklost, za kterou jsem se tolikrát nenáviděla a pokazila pak, co se dalo. Teď si věřím v tom, co dělám. Každou činnost si užívám a ani už mě tolik nerozhodí, když mě někdo pozoruje a kontroluje postup mé práce. MÁM SE TOTIŽ RÁDA A PŘIJÍMÁM SE TAKOVÁ, JAKÁ JSEM. SE VŠÍM VŠUDY. JSEM SKVĚLÁ ŽENSKÁ 🙂
   Ještě jednou Vám moc děkuji, jste opravdu profesionál ve svém oboru 🙂 Pomohla jste mi začít na sobě pracovat a postupně se měnit v člověka, jakým jsem vždy chtěla být. Také mi moc pomáhá vědomí, že kdyby něco, můžu Vám zavolat a domluvit se na setkání.
S pozdravem
Radka


To, jak se nám bude dařit, jaký budeme mít život, záleží na nás samotných. V průběhu se však může objevit překážka, která nám stojí v cestě jít dál. I u mne nastala taková situace, nevěděla jsem kudy kam, ač jsem před tím myslela, že mám vše pevně pod rukama a vím, co chci. Nebylo tomu tak. Stalo se, že jsem věděla stále, co chci, ale neviděla jsem tu cestu a má vnitřní síla mne totálně opustila. Hledala jsem a hledala, vyzkoušela všechno možné, ale tu sílu ne a ne najít. Ač jsem o Petře věděla, že pracuje jako psycholožka a měla její poradnu poměrně blízko, stejně byla ode mne vzdálená, jakoby byla na druhém světadíle. Do té doby bych řekla, že jsem za ní přišla za 5 minut 12. Ale já k ní přišla ve správný čas a Petra mi pomohla s tím, co mi nešlo, ukázala mi cestu, našla jsem vnitřní sílu a uvědomila si, že jsem skvělá ženská. Petra i EFT metoda jsou skvělé ženské 🙂

Petro, moc děkuji za zprostředkování cesty jít dál.

S úctou Martina.

přeloženo – máma dvou malých dětí dopsala a úspěšně obhájila diplomku, čímž ukončila studium VŠ


Dobry den,
chtela bych Vam podekovat za nase sezeni. Myslim, ze mi to pomohlo a dodalo jistotu, ze se veci muzou zmenit (i pres Skype). 
Na Vasi radu jsem si precetla Kam se podel muj syr a Pet jazyku lasky a myslim, ze mi to hodne otevrelo oci – hlavne tech pet jazyku lasky. Trosku jsem si zanalyzovala nektere vztahy, ktere jsou pro me dulezite a ktere funguji a uvedomila jsem si, ze je to proto, ze mluvime stejnym jazykem, nebo proto, ze ten druhy vi, jakym jazykem ke me ma mluvit. Naopak jsem si uvedomila, ze vztahy, ktere u me nefunguji – hlavne ty rodinne – nefunguji proto, ze kazdy davame svou lasku najevo jinak a vlastne uplne naopak, nez by to potreboval ten druhy.

Mam pocit, ze se kazdy den citim o neco lepe a o trosku vic si uzivam zivota. Vim, ze me ceka jeste hodne prace, ale moc se na to tesim.
Simona, t.c. Francie, listopad 2013


Dobrý den.

Je to již delší doba, co jsem k Vám docházel z důvodu vyřešení svých problémů, jejichž kořeny zasahovaly až do dětství. V současné době jsem měl možnost ověřit výsledky Vaší metody, která mi pomohla odstranit problémy z dětství.

Tímto Vám chci poděkovat a doporučit Vaši metodu i dalším.

S pozdravem

Petr


Nevěděla jsem si rady se svými úzkostmi, přišlo mi, že se na mě vše valí a já se udusím. Pořád jsem brečela, uzavírala se před světem a přišlo mi, že mi všichni jen ubližují a berou energii. Přišlo mi, že jsem si toho na sebe vzala moc a že to nezvládnu.

S paní Petrou jsme vše probraly a pročistily od mého dětství a já se cítím báječně. Daří se mi v profesním i osobním životě. Věřila jsem, že mi bude lépe, ale takovou změnu jsem nečekala. Jsem moc šťastná a plná energie.

Mám se prostě ráda :).

Moc Vám děkuji.

Lucie, 9. 4. 2013


Hezký den Petro,

ráda bych Vám napsala, že jsem byla s konzultací velmi spokojená, šla jsem od Vás jako v euforii, zřejmě ještě přijdu…

… zjistila jsem už po této první konzultaci, že je mi opravdu jedno, jestli jsem červená nebo ne, např. dnes jsem byla u zubaře a byla jsem poměrně v klidu, což by dřív neexistovalo, ale samozřemě jsem v křesle zčervenala (a nevím proč) a chtěla bych teda odťukat tento „fyzický “ problém….. tedy klidná jsem jakžtakž byla, jen zvenčí to možná vypadalo jinak…

Takto nějak? „Přesto, že až doteď mám (se mi objeví) červené fleky ve výstřihu, když jdu někam něco řešit (pozn: lépe přesněji doplnit co konkrétně kam), mám se ráda a příjímám se taková, jaká jsem, se vším všudy. Jsem skvělá ženská

Děkuji za konzultaci,

Eva B., 11. 3. 2013


Můj nezvladatelný vztek a zlobu, když syn neposlouchal, pravidelně vystřídala obrovská lítost nad mým chováním, obviňování se a pohrdání sama sebou. Moje počínání nenesl dobře ani syn, ani manžel.

S manželem se o psychologii zajímáme, vzniklou situaci jsme vždy po mém uklidnění probrali. Věděla jsem, co je špatně a jak bych to měla dělat správně. Přesto jsem to nedokázala. Nedokázala jsem to uchopit, zpracovat to a mít pozitivní výsledek. Špatně se to popisuje. V hlavě mi prostě ta výhybka nešla přehodit.

Proto, když jsem náhodou narazila na leták paní Petry nabízející metodu EFT, říkala jsem si, že by to mohlo být to pravé, protože EFT to uchopení a zpracování nabízí.

Paní Petra, mi ve velmi krátké době dokázala tu výhybku přehodit a to myslím už natrvalo 🙂 .

Po první konzultaci jsem cítila úlevu a náznak kudy jít, ale teprve druhá konzultace mě osvobodila a nastartovala. Nebudu tady popisovat, jak a na čem jsme pracovali. Důležité je, že to přineslo výborný výsledek. Výsledek, který jsem vlastně ani nečekala. Život mi změnilo už jen to, že vím, že své nechtěné chování dokážu zvládnout, že kvůli němu nejsem špatný člověk. To uklidňující vědomí, že pokud zase „ujedu“, budu vědět, co s tím, je pro mě k nezaplacení. Už jen díky té jistotě, že vím, jak na to, jsem teď klidnější, vyrovnanější, věřím si. A mé zdravější JÁ se promítlo jak do chování syna, tak si ho všiml a obdivuje i manžel :-). Od té doby (3 měs.) jsem metodu EFT použila jen minimálně, protože nebyl důvod ji použít! Syn je díky mému klidu a zdravějšímu sebevědomí taky klidnější a poslušnější.

Moc paní Petře děkuji, že mi ukázala cestu, jak se mít ráda a tak mít dobré základy pro to, být dobrá matka a partnerka.

Šárka, 21. 1. 2013


Začala nám dělat starosti dcerka (3,5 roku). Během krátké doby měla v životě hodně změn, přibyl jí bráška, stěhování a poslední změnou byl nástup do školky. Dostavily se problémy s počuráváním, nechtěla být beze mě sama ani u babičky. Přemýšlela jsem, jak jí pomoci, aby byla opět tou veselou bezstarostnou holčičkou. Jednoho dne už jsem byla zoufalá, sedla k počítači a začala hledat dětského psychologa. Našla jsem online poradnu, kde mi byla sympatická paní Mgr. Petra Kolaříková. Napsala jsem svůj dotaz a odpověď mě utvrdila, že jsem se ve výběru nespletla. Domluvily jsme si konzultace přes Skype, protože nemám možnost přijet za ní do Přerova.

Příjemným přístupem jsme se během 4 konzultací dopracovaly pomocí metody EFT přes moje problémy, které jsem si v sobě nosila z dětství a těhotenství s dcerkou, ke krásným pokrokům u mě i dcerky. Člověk by tomu ani nevěřil, jak hodně může ovlivňovat děti nevyřešenými problémy z minulosti. Malá byla dneska od rána u babičky, a když jsem pro ni kolem oběda přišla, ani se mnou nešla domů, přivedla ji babička až ve čtyři hodiny. Já jsem se přistihla, že jsem byla bez ní jak bez ruky. Takže mám ještě na čem pracovat, už vím jak.

Vlastně díky problému dcerky jsem začala pracovat s pomocí paní Petry na sobě, naučila jsem se vážit si sama sebe, zdravě se mít ráda a více si věřit. Kromě toho, že jsem se po konzultaci cítila uplně skvěle a lehce, tak mám v sobě cíl něco dokázat a jsem odhodlaná jej dosáhnout. Vím, že musím hlavně sama sobě dokázat, že se ve mně spletl každý, kdo si myslel, že nic nedokážu, včetně mě. 🙂

Teď už si umím poradit s nežádoucími pocity sama. Každému mohu vřele doporučit investovat do sebe, rozhodně to stojí za to. Jsem vděčná za tyto konzultace a dostavené výsledky.

Máte můj velikánský dík, paní Petro.

S pozdravem Jarmila


 Dobrý den Petro,

chtěl bych Vám poděkovat za Vaši pomoc. Když jsem Vás navštívil poprvé, před několika měsíci, cítil jsem se hodně špatně. Psychický stav, úzkost a obavy mě trápily téměř každý den a projevovaly se nervozitou v celém těle, brněním rukou i nohou, točením hlavy a podobně. Nevěděl jsem, co se mnou je, protože podobné příznaky má i řada vážných nemocí. (Teď už vím, že šlo o tzv. panickou poruchu.)

Než složitá lékařská vyšetření jsem nejprve zvolil zkusit najít psychologa. Měl jsem štěstí, že jsem našel váš web a byla jste ochotná se mi věnovat. Už po dvou, třech sezeních jsem se cítil mnohem líp. Postupně jsme se zabývali věcmi, které jsem považoval za problém a naučila jste mě, jak si pomáhat sám, v jakékoliv situaci.

Dnes, i s odstupem od našich setkání, se cítím výborně. Když se objeví situace nebo pocit, které mě dřív rozhodily, vím co udělat a během chvíle se s tím vypořádám.

Ještě jednou díky, moc jste mi pomohla. Jste skvělá.

Miloš


Z pracovních důvodů jsem hledala dobrého psychologa. A zrovna dcera mé bývalé kolegyně v tomto oboru pracuje. Již první krátké setkání s Mgr. Kolaříkovou bylo velmi příjemné a inspirativní. Absolvovala jsem čtyři „terapie“ s pomocí metody EFT, která mě velice zaujala. Absolvovala jsem rovněž dvě veřejné besedy na téma EFT, z nichž se každá vyvinula zcela odlišně, obě byly inspirující. Díky seznámení s pí. Kolaříkovou jsem získala další zajímavé informace o metodě (EFT), která může pomoci člověku v nesnázích i dalším rozvoji osobnosti. Teď už „jen najít ten čas“ a trochu více na sobě pracovat. V případě, že si nebudu vědět rady, vím, že se na paní Mgr. Kolaříkovou mohu vždy obrátit.

Hana, ředitelka společnosti


Poradnu Mgr. Petry Kolaříkové jsem navštívila po rozchodu s partnerem, původně kvůli dceři (7 let), abych jí pomohla se se situací lépe vyrovnat. Na doporučení paní Petry jsme začaly pracovat nejprve se mnou a mými pocity. O metodě EFT jsem četla v časopise, nečekala jsem od toho zázraky, ale – už po prvním sezení jsem si uvědomila pro mě závažné okamžiky z mého života a podařilo se mi zmírnit přesvědčení provázející mě od dětství o mé nedostatečnosti. Během několika sezení se nám podařilo změnit můj přístup k některým situacím života, pocítila jsem úlevu a hlavně lásku sama k sobě. To mělo také dobrý vliv na dceru, všechny ty změny přijala dobře. Metodu EFT dále využívám i se svou dcerou, daří se nám tak lépe řešit podstatu problémů, uvolnit je a když je potřeba, tak je vyplakat.

Do mého života přišel nový partner, změna práce, bydliště a hlavně Láska. 🙂 Na sobě pracuji stále pomocí meditací, cvičení tai-či, zdravější stravy a EFT.

Lucie

P.S. Stav po 7 měsících: Jsem šťastná a spokojená se svým životem… stav svobody, který přeji poznat všem.


Ke konci června 2012 jsem vyhledala pomoc paní Petry. Kdy stres, který jsem prožívala, jsem sama nezvládala, i tělo jsem měla v křeči a špatně se mi dýchalo, lékař mi navrhl antidepresiva. Hledala jsem jinou cestu řešení, kterou mi paní Petra nabídla.

Podívaly jsme se na současný problém a negativní emoce, které ho provází. Našly jsme příčinu.

Mými lehkými poklepy na určitá místa na svém těla a slovními korekcemi jsem byla hned schopná se podívat na situaci pozitivně a s nadhledem. Velice pozitivní bylo, že po hodině a půl, které toto sezení trvalo, jsem odcházela radostná a lehce se mi dýchalo. Celé tělo se mi uvolnilo z křeče a jsem schopná s lehkostí a nadhledem řešit další přicházející životní situace.

Děkuji, Pavlína Rissnerová (rissnerova(zavináč)gmail.com)


Petr (31): Ačkoli mě alternativní medicína jako laika vždy zajímala, k řadě metod jsem byl skeptický. A když jsem dostal nabídku zkusit metodu EFT, moc jsem tomu nevěřil a spíš mě k první schůzce nalákala jen zvědavost. Několik let jsem trpěl bolestmi ruky a zad, které mě sice příliš neomezovaly, ale občas byly silnější a ovlivňovaly hybnost pravé ruky. Nechápal jsem, jak mi může pomoci (byť zkušená) psycholožka, která ovládá metodu EFT. Dodnes nerozumím tomu, jak je možné, že již během hodinového sezení jsem se zbavil bolestí, které mě trápily několik let. Až u metody EFT jsem pochopil, jak silná je lidská psychika a jak její možnosti v léčbě tělesných i duševních problémů málo využíváme. Jsem moc vděčný za odbornou pomoc, která mě bez léků a bez případné operace zbavila trvalých bolestí. Jistě jsou případy, kdy se bez klasické lékařské péče neobejdeme, ale i tady EFT může sloužit jako výborná podpůrná terapie. To jsem také vyzkoušel při další návštěvě a hned jsem pocítil úlevu a objektivně se můj stav zlepšil. Nestydím se proto doporučit metodu, která funguje a je maximálně šetrná.

bolest zad trvající přes 4 roky i přes cvičení a léčení těla lékaři – během první konzultace s využitím EFT bolest zcela zmizela a ani v dalších měsících se už nevrátila

– muž, strach z výšek (akrofobie) omezující mu život už přes 15 let (i přes léčbu pomocí léků) – po jedné konzultaci s EFT byl na výletě na rozhledně, dokonce lezl po skále, beze strachu. Ani v dalších měsících se tento strach nevrátil.

 

Kontakt

Mgr. Petra Kolaříková

Mostní 4 (naproti přes ulici drogerii Teta, zvonek u prosklených dveří)
Přerov

tel. 603 747 859

info@eftprerov.cz

kontaktní formulář

mapa

Aktuality

STOP stav, kapacita naplněná. (stav stále trvá i k 10. 7. 2024)

Na stránky na facebooku. přidávám průběžně různé další inspirace, podívejte se 🙂

Informace

Mgr. Petra Kolaříková

psycholožka, EFT praktik adv., certifikovaný NLP praktik

Pracovní doba dle objednání
v rozmezí:
Pondělí - Pátek 8:30 - 18:00
(Pracuji i mimo provozovnu)

Tel. 603 747 859

Bez doporučení lékaře,
lze i anonymně.