Podmínky spolupráce a ceník

STOP stav, kapacita naplněná. (stav stále trvá i k 10. 7. 2024)

Rozhodně NEdělám žádné psychologické testy, např. potřebné ke znovuzískání ŘP, zbrojního průkazu nebo k získání zaměstnání apod. Na to je potřeba obrátit se na jiné psychology.

Můžete přijít bez doporučení lékaře, lze i anonymně.

Důležitou podmínkou naší společné práce je Vaše motivace.

Objednat se můžete od 8.00 do 19.00 hod na telefonním čísle 603 747 859, v případě právě probíhající konzultace s jiným klientem se Vám ozvu, jakmile to bude možné.

Konzultace se uskutečňují v pondělí – pátek dle objednání v rozmezí 8.45-18.00 hod.

Sezení trvá dle potřeby obvykle skoro 60 minut (první setkání obvykle více jak 60 minut), čas hlídám na základě úvodní domluvy s Vámi. Délka je ovlivněná mj. Vaší aktuální připraveností pracovat na sobě, „ponořit se do sebe“ – někdo potřebuje kroužit dlouho na úvod, než získá důvěru (ve mě i sebe) nebo odvahu, někdy se dostaneme hned k jádru problému.

Můžete přijít dle potřeby jednorázově nebo opakovaně, obvykle 2x za měsíc. Někdy téma zpracujeme rychle, někdy je složitější a propletené s dalšími, tak to pak trvá déle…

Konzultace probíhá zpravidla osobně v Poradně pro život, s jednotlivcem, je možná i s párem či rodinou.

V případě nepřítomnosti pracuji právě mimo provozovnu. Máme také možnost pracovat spolu přes Messenger nebo WhatsApp (vč. obrazu s využitím webkamery). Po předchozím osobním setkání jsou možné i konzultace přes email nebo telefonicky, účtované dle dohody.

Domluvené termíny jsou závazné! Jakmile zjistíte, že nemůžete/nechcete přijít, dejte mi to přes telefon vědět – chápu, že důvody můžete mít různé, a nezlobím se, jen chci efektivně využívat svůj čas. Můžu ho pak místo Vás věnovat jinému klientovi, který čeká na brzký termín, nebo v odpoledních hodinách třeba svým dětem. Děkujeme za Vaše pochopení a vstřícnost.

Zrušení termínu je potřeba ohlásit telefonicky nebo pomocí sms, nejlépe do 24 hodin před smluvenou konzultací. Při pozdním odhlášení nebo neúčasti na konzultaci bez odhlášení, kdy není možné uvolněné místo zaplnit někým jiným, hradíte za neuskutečněné sezení obvykle plnou částku. Storno poplatek je výrazem Vašeho pochopení nejen k mým potřebám. Podmínkou pro další objednání je mít uhrazený předchozí domluvený termín.

Ceník, platný od 11. 1. 2024:

Konzultace nejsou hrazené zdravotními pojišťovnami. Platba v hotovosti nebo na účet. Je možné si předplatit i více sezení najednou.

Individuální konzultace: 800,- Kč/hod, 200,- Kč/každých dalších započatých 15 min

Konzultace s párem/rodinou: 1100,- Kč/hod

Studenti, důchodci, rodiče na RD, motivovaní nezaměstnaní apod. – možná sleva po domluvě – ceny jsou smluvní.

K dispozici jsou i dárkové poukazy. K narozeninám nebo jen tak můžete předat blízkým příležitost ke změně (bez jejich aktivního zájmu toto ovšem nefunguje) nebo naopak Vás může někdo obdarovat (to bývá mnohem efektivnější než první nápad).

 

Kontakt

Mgr. Petra Kolaříková

Mostní 4 (naproti přes ulici drogerii Teta, zvonek u prosklených dveří)
Přerov

tel. 603 747 859

info@eftprerov.cz

kontaktní formulář

mapa

Aktuality

STOP stav, kapacita naplněná. (stav stále trvá i k 10. 7. 2024)

Na stránky na facebooku. přidávám průběžně různé další inspirace, podívejte se 🙂

Informace

Mgr. Petra Kolaříková

psycholožka, EFT praktik adv., certifikovaný NLP praktik

Pracovní doba dle objednání
v rozmezí:
Pondělí - Pátek 8:30 - 18:00
(Pracuji i mimo provozovnu)

Tel. 603 747 859

Bez doporučení lékaře,
lze i anonymně.